Specializované úklidy

Extrakční čištění

Extrakční čištění je čištění koberců, čalounění nebo autosedaček mokrou cestou, které umožňuje hloubkové vyčištění různých typů textilií.

Princip extrakční metody čištění je založen na regulovaném proudu teplé vody, kterou čisticí stroj vhání společně s čisticím prostředkem pod přiměřeným tlakem do čištěné látky a následně ji ihned vysává zpět do sběrné nádoby. Výkonná sací turbína zajistí, že čištěný materiál je po vyčištění pouze mírně vlhký.

Při čištění koberců využíváme kartáčový čistič koberců TENNANT E5 na velké plochy a extraktory KÄRCHER a GHIBLI.

  • Extrakční čištění koberců od 18,- Kč/ m²
  • Čištění čalounění od 25,- Kč/ m²

Hloubkové čištění

Nabízíme i strojní hloubkové čištění všech druhu podlah vč. kamenných, PVC, marmolea, dlažeb, žulových schodů atd. Zajištujeme hloubkové čištění podlah po rekonstrukcích a stavbách. Následně je můžeme ochránit nanesením polymerního vosku nebo impregnaci speciálními chemickými prostředky.

Při mechanickém čištění podlah využíváme kvalitní kotoučové stroje TASKI a FLOORMATE.

  • Hloubkové čištění podlah od 28,- Kč/ m²

Impregnace podlah

Impregnací porézních a částečně porézních materiálů se povrch podlahy uzavře, vyplní se mikropóry, zvýší se jas a krása přírodního kamene a zvýší se odolnost podlahy proti skvrnám z provozu, a zašpinění obecně.

Hloubkové čištění podlah včetně impregnace od 70,- Kč/ m²

Voskování povrchů

Voskování podlah (polymerizace) voskem je proces, který chrání povrch před nadměrným opotřebením a ušpiněním. Díky polymerové vrstvě získá podlaha také vlastnosti proti uklouznutí a mnohem lépe se udržuje v čistotě. Základem procesu je velmi důkladné mechanické očištění podkladu, případné odstranění starých polymerů, neutralizace a následné nanesení ochranné polymerové vrstvy.

  • Voskování podlah polymery od 45,- Kč/ m²

Výškové mytí oken

Pro výškové mytí skleněných povrchů disponujeme speciálními čistícími stroji HiFlo HydroPower Ultra, které využívají technologie demineralizované vody. Díky tomu vyčistíme rychle a efektivně skleněné plochy a další hladké povrchy jako plast, plech či hladké fasády bez nutnosti ručního mytí a leštění.

Stroj obsluhujeme ze země, a přesto dokážeme čistit plochy ve výšce až 18 metrů. Výškové mytí oken se tak pro vás stává mnohem dostupnějším, protože si již nemusíte pronajímat vysokozdvižné plošiny či horolezeckou techniku.

  • Výškové mytí oken od 35,- Kč/ m²
  • Mytí oken v dostupné výšce od 16,- Kč/ m²
  • Mytí výloh od 12,- Kč/ m²

Poptejte nás na váš úklid! Odpovíme obratem.

Cenovou nabídku vám vždy vyladíme na míru.

Prověřený a školený personál
Systém vlastních kontrol
Profesionální strojový park a čistící prostředky
ZDARMA
úklid bytových domů

MĚSÍC ÚKLIDŮ ZDARMA

Pokud si nejste jistí, jaký bude rozdíl v kvalitě úklidu, využijte možnost měsíčního úklidu Vašeho bytového domu nezávazně a zdarma!

Pokud spravujete více nemovitostí, můžete získat i zajímavou množstevní slevu.

Mám zájem o zkoušku