Úklid průmyslových objektů

Průmyslový objekt nemusí znamenat špinavé místo plné poletujícího prachu a špatného osvětlení. Čistota v průmyslovém objektu je velice důležitá, protože ovlivňuje náladu pracovníků, efektivitu jejich práce a také celkovou bezpečnost. Například čistá okna propouštějí více světla, takže je budova světlejší i bez přídavného osvětlení. Pravidelný a důkladný úklid průmyslových objektů Vám proto může také ušetřit peníze. Začněte s pravidelným úklidem Vaší haly už dnes!

Naše firma má s úklidem průmyslových hal a administrativních budov v Praze a okolí dlouholeté zkušenosti. Disponujeme špičkovými stroji pro strojové mytí podlah na velkých plochách. Překážkou pro nás nejsou ani vysoká okna, na které používáme výškové plošiny. Čištění provádíme pouze kvalitními a šetrnými chemickými prostředky, které nepoškozují čištěné plochy. Součástí úklidu je také profesionální nakládání s odpady podle platných norem.

Pokud budete mít zájem, dokážeme také vyčlenit konkrétního pracovníka, který se bude pravidelně věnovat Vašemu objektu.

Máte specifický požadavek nebo potřebujete zodpovědět dotaz? Vyplňte naši nezávaznou poptávku, kontaktujeme Vás a nabídneme optimální řešení na míru.

O společnosti

obrazek

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 1997. Zakládáme si na profesionalitě a vstřícném přístupu k zákazníkovi.

Více zde

5výhod

  • Kvalitní tým zaměstnanců – Naši zaměstnanci dělají svou práci rádi, jsou na ni dobře proškoleni a mají zkušenosti. Čistý trestní rejstřík je samozřejmostí.
  • Vstřícný přístup k zákazníkovi – nabídku vždy vyladíme Vám na míru.
  • Profesionalita – ani drobnost nebereme na lehkou váhu.
  • Tradice – Na trhu jsme od roku 1997 a stále rosteme.
  • Jdeme s dobou – používáme jen moderní stroje a nezávadné čisticí prostředky.

Jsme držiteli certifikátů:

ČSN EN ISO 9001

ČSN EN ISO 14001

ČSN EN ISO 18001

Jsme členy asociace:

certifikat