Úklid kanceláří

Vaše kancelář by měla být příjemným místem, kde se Vám dobře pracuje a neztrácíte potřebnou koncentraci. Měla by být také ideálním reprezentativním prostorempro důležité obchodní schůzky, ze kterých si Vaši obchodní partneři odnesou dobrý dojem. To všechno ale vyžaduje velké množství práce při úklidu kanceláře. Vytírání podlahy, vysávání koberce nebo mytí oken jsou časově i fyzicky náročné práce, zvlášť pokud je děláte důkladně. Není lepší soustředit se na to, v čem jste dobří, a co Vám vydělává peníze? Úklid nechte na nás.

Firma AK Service zajistí profesionální jednorázový i pravidelný úklid Vaší kanceláře v Praze. Aby byl výsledek co nejlepší, rozdělili jsme naši činnost na denní a týdenní úklid. Standardní denní úklid zahrnuje především mytí podlah a vysávání koberců. Prach odstraníme také z nábytku, kancelářské techniky a dalšího zařízení do výšky 170 cm. Samozřejmostí je výměna sáčků v koších a vysypání popelníků.

Během většího týdenního úklidu kanceláře otřeme vnitřky skříní, zásuvky, vypínače a další předměty na pracovišti. Naší pozornosti neunikne žádná špína, prach odstraníme i z hůře přístupných míst, jako jsou topení a lampy. Vysajeme také čalounění u židlí a křesel. Pokud máte na pracovišti květiny, během týdenního úklidu kanceláře je zalejeme.

Celkový dojem z kanceláře ovlivňuje také čistota sociálního zařízení. I to to se naše pracovnice postarají – vyčistí záchodovou mísu, otřou umyvadlo i baterii a vyleští zrcadlo. Dle potřeby také doplní toaletní papír a mýdlo.

Víme, že Váš čas je drahý, proto můžeme úklid kanceláře provádět ve večerních nebo nočních hodinách. K zákazníkům přistupujeme jednotlivě, stačí nám napsat své požadavky do nezávazného poptávkového formuláře.

O společnosti

obrazek

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 1997. Zakládáme si na profesionalitě a vstřícném přístupu k zákazníkovi.

Více zde

5výhod

  • Kvalitní tým zaměstnanců – Naši zaměstnanci dělají svou práci rádi, jsou na ni dobře proškoleni a mají zkušenosti. Čistý trestní rejstřík je samozřejmostí.
  • Vstřícný přístup k zákazníkovi – nabídku vždy vyladíme Vám na míru.
  • Profesionalita – ani drobnost nebereme na lehkou váhu.
  • Tradice – Na trhu jsme od roku 1997 a stále rosteme.
  • Jdeme s dobou – používáme jen moderní stroje a nezávadné čisticí prostředky.

Jsme držiteli certifikátů:

ČSN EN ISO 9001

ČSN EN ISO 14001

ČSN EN ISO 18001

Jsme členy asociace:

certifikat