Úklid bytových domů

Úklid bytových domů v minulosti zajišťovali nejčastěji přímo jejich nájemníci, kteří si úklid společných prostor rozdělili, a každý týden uklízel některý z nich. To sice bylo nejlevnější řešení, ale ne vždy zajistilo potřebnou čistotu. Někteří nájemníci uklízeli pečlivě, jiní méně a kvalita úklidu proto kolísala. V zimním období navíc je potřeba odklízet také sníh, na což nemá každý nájemník sílu. Správci domů si proto oblíbili pohodlnější a efektivnější řešení – na úklid bytových domů si najali externí firmu, která dokáže s nízkými náklady uklidit profesionálně. Zjistili také, že byty v domech, kde je zajištěn úklid společných prostor, mají vyšší hodnotu, proto je kvalitní úklid i dobrou investicí.

Firma AK Service zajišťuje profesionální úklid bytových domů v Praze a okolí. Úklid včetně odklízení sněhu a zametání chodníků. Na náš úklid se můžete spolehnout.

Úklid provádíme každý týden, větší úklidy potom jednou měsíčně a dvakrát ročně. Každý týden zameteme a umyjeme schody, vyčistíme okenní parapety, otřeme zábradlí a také prostor výtahu. Pravidelný úklid zahrnuje také týdenní zametání přístupového chodníku a prostoru okolo popelnic. Každý měsíc naše pracovnice navíc zametou dvorek, ometou pavučiny na chodbách a otřou domovní schránky. Dvakrát ročně provedeme mytí všech oken a vchodových dveří. Naší péčí projdou také sklepní prostory, všechny světla a stěny opatřené lakovým nátěrem.

Kromě profesionality si zakládáme také na individuálním přístupu, takže samozřejmě můžeme veškeré práce provádět i s jinou frekvencí. Stačí vyplnit nezávaznou poptávku a připravíme Vám úklidový program na míru.

Pokud si nejste jistí, jaký bude rozdíl v kvalitě úklidu, využijte možnost měsíčního úklidu Vašeho bytového domu nezávazně a zdarma! Pokud spravujete více nemovitostí, můžete získat i zajímavou množstevní slevu.

O společnosti

obrazek

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 1997. Zakládáme si na profesionalitě a vstřícném přístupu k zákazníkovi.

Více zde

5výhod

  • Kvalitní tým zaměstnanců – Naši zaměstnanci dělají svou práci rádi, jsou na ni dobře proškoleni a mají zkušenosti. Čistý trestní rejstřík je samozřejmostí.
  • Vstřícný přístup k zákazníkovi – nabídku vždy vyladíme Vám na míru.
  • Profesionalita – ani drobnost nebereme na lehkou váhu.
  • Tradice – Na trhu jsme od roku 1997 a stále rosteme.
  • Jdeme s dobou – používáme jen moderní stroje a nezávadné čisticí prostředky.

Jsme držiteli certifikátů:

ČSN EN ISO 9001

ČSN EN ISO 14001

ČSN EN ISO 18001

Jsme členy asociace:

certifikat