O nás

Rodinná společnost AK service byla založena roku 1997. Impulsem k jejímu vzniku byl rostoucí počet lidí, kteří chtěli raději žít a věnovat se svým koníčkům, než vysávat, mýt okna a umývat nádobí. Tyto nudné činnosti přenechávají nám a my je s radostí zajišťujeme. Léta zkušeností v oboru nás zdokonalily v úklidu a díky našemu profesionálnímu přístupu a dobré pověsti neustále rosteme. Dnes náš tým již tvoří tři desítky zaměstnanců a spolupracovníků.

Za dobu působení se portfolio našich služeb rozšířilo od úklidu bytových domů i na úklid administrativních budov a průmyslových objektů na území Prahy a Středočeského kraje. Kromě toho zajišťujeme také zahradnické práce, provádíme zednické práce a odvoz suti.

Know how, spolehlivost a moderní technologie – to je náš úklid

V našem týmu najdete jen prověřené zaměstnance s čistým trestním rejstříkem. Samozřejmě je vždy odborně školíme, aby ovládali technologii úklidu, uměli používat správné chemické prostředky a znali zásady BOZP. Také vedení firmy nezůstává pozadu, pravidelně provádí kontroly kvality úklidu a bezvadnosti záznamů.

Kvalitní úklid by nebyl možný bez spolehlivých strojů a chemických prostředků. Naše stroje jsou značkové a věnujeme velkou pozornost jejich servisu, takže se můžete spolehnout, že při úklidu Vaší nemovitosti podají optimální výkon. Veškeré úklidy provádíme ekologicky nezávadnými čisticími prostředky s atestací.

Jsme pojištěni na škody vzniklé při výkonu služby u UNIQA pojišťovny a.s., pojistná částka je uzavřena do 15.000.000,- Kč.

Firma AK service si zakládá na vysoké kvalitě, profesionalitě a vstřícném přístupu k zákazníkovi. Váš názor je pro nás velmi důležitý, proto nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@akservice.cz nebo pomocí kontaktního formuláře. 

O společnosti

obrazek

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 1997. Zakládáme si na profesionalitě a vstřícném přístupu k zákazníkovi.

Více zde

5výhod

  • Kvalitní tým zaměstnanců – Naši zaměstnanci dělají svou práci rádi, jsou na ni dobře proškoleni a mají zkušenosti. Čistý trestní rejstřík je samozřejmostí.
  • Vstřícný přístup k zákazníkovi – nabídku vždy vyladíme Vám na míru.
  • Profesionalita – ani drobnost nebereme na lehkou váhu.
  • Tradice – Na trhu jsme od roku 1997 a stále rosteme.
  • Jdeme s dobou – používáme jen moderní stroje a nezávadné čisticí prostředky.

Jsme držiteli certifikátů:

ČSN EN ISO 9001

ČSN EN ISO 14001

ČSN EN ISO 18001

Jsme členy asociace:

certifikat