Naše služby

Rodinná úklidová firma AK Service již od roku 1997 provádí úklid v Praze a Středočeském kraji. Naše úklidové služby jsou spolehlivé, protože zaměstnance důkladně proškolujeme a trváme na jejich čistém trestním rejstříku. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a vypracujeme podrobnou nabídku s ohledem na Vaše přání. Flexibilita pro nás není jen prázdnou frází, takže dokážeme úklidy provádět i o víkendu a ve večerních hodinách.

Specializujeme se na profesionální úklid bytových domů. Už se nebudete muset starat o čistotu společných prostor ani chodníku, o všechno se rádi postarají naši zaměstnanci a Vám tak zbyde více času na práci i odpočinek.

V naší nabídce najdete také úklid kanceláří za velmi výhodné ceny. Pro pravidelný úklid kanceláře zajistíme stálého pracovníka, s jehož úklidem budete spokojeni.

Díky naší značkové úklidové technice můžeme provádět také úklidy administrativních budov a průmyslových hal. Disponujeme také výškovým vybavením pro mytí oken.

Všechny naše služby můžete objednat na telefonu 602 944 162 nebo pomocí kontaktního formuláře.

O společnosti

obrazek

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 1997. Zakládáme si na profesionalitě a vstřícném přístupu k zákazníkovi.

Více zde

5výhod

  • Kvalitní tým zaměstnanců – Naši zaměstnanci dělají svou práci rádi, jsou na ni dobře proškoleni a mají zkušenosti. Čistý trestní rejstřík je samozřejmostí.
  • Vstřícný přístup k zákazníkovi – nabídku vždy vyladíme Vám na míru.
  • Profesionalita – ani drobnost nebereme na lehkou váhu.
  • Tradice – Na trhu jsme od roku 1997 a stále rosteme.
  • Jdeme s dobou – používáme jen moderní stroje a nezávadné čisticí prostředky.

Jsme držiteli certifikátů:

ČSN EN ISO 9001

ČSN EN ISO 14001

ČSN EN ISO 18001

Jsme členy asociace:

certifikat